Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Академічний онлайн-форум з питань Криму – 2022

22 Вересня, 13:00

Організатори: студенти КНУ ім. Т.Шевченка за підтримки Національного офісу Кримської платформи, у партнерстві з провідними освітніми закладами з України, Великої Британії та Німеччини. Партнерами виступають Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ та USAID Україна “Права людини в дії”. Форум стане платформою для нестандартних дискусій щодо питань, важливих для реінтеграції Криму та відновлення історичної справедливості для корінних народів.

Форум складатиметься з 2 частин: панельних дискусій науковців і студентів, які будуть проведені 22 та 29 вересня відповідно.

У форумі візьмуть участь відомі науковці та експерти, що представлятимуть провідні українські та закордонні університети. Окремо буде проведено конкурс есеїв для студентів на теми панельних дискусій форуму. Автори найкращих робіт будуть запрошені виступити на студентській частині форуму 29 вересня.

Трансляція на сторінках УГСПЛ та організаторів. Контакти для ЗМІ: o.komarova@helsinki.org.ua, (098) 277-28-28, Olga ugspl.press@gmail.com. ФБ – https://www.facebook.com/events/551322530082889 

Деталі

Дата:
22 Вересня
Час:
13:00