Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Акція під Господарським судом м. Києва за троллей над Дніпром

18 Листопада, 13:30

Представники Асоціації канатних парків та представники бізнесу, зокрема, ТОВ «Активна країна», що стала переможцем інвестиційного конкурсу в Києві на «Облаштування атракціону канатна переправа через річку Дніпро від арки Дружби народів до Труханового острова», проведуть акцію під Господарським судом м. Києва: вони заявляють про тиск та намагання зірвати інвестугоду на запуск троллею через Дніпро.

Інвестиційний договір затверджений розпорядженням КМДА.

Однак у жовтні цього року Київська міська прокуратура подала до суду Київської міської державної адміністрації щодо визнання незаконним інвестиційного договору. Серед аргументів – відсутність досвіду в компанії та необхідної технічної бази в ТОВ «Активна країна», яка має більш як 7 років досвіду та 10 успішних діючих проектів в Україні.

Представники бізнесу та профільних організацій вважають це тиском на їх діяльність та намаганням дискредитувати їх діяльність, очевидно в інтересах інших компаній.

Учасники акції: директор ТОВ «Активна країна» Денис Курта; представник Асоціації канатних парків Олександр Коверенко; представники громадських організацій та колектив «Активної країни».

 

Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-В, біля Господарського суду м. Києва. Акредитація ЗМІ: uactivemail@gmail.com, (093) 548-79-50

Деталі

Дата:
18 Листопада
Час:
13:30
Тип Подія: