Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Акція Центру громадянських свобод на захист прав білоруських дітей, які стали жертвами політичних переслідувань

7 Жовтня, 09:00

Під час акції нагадаємо про епізоди, коли батькам-опозиціонерам погрожували вилучити їх дітей з родин, а також про випадки фізичного та психологічного насильства над неповнолітніми з боку силовиків під час масових мирних протестів в Білорусі.
Правозахисники звернуться до української влади, щоб та сприяла реабілітації дітей політичних мігрантів з Білорусі, які через тиск змушені були переїхати в Україну. В рамках довгострокової кампанії правозахисники відправлять звернення до Комітету з прав дитини, ЮНІСЕФ, ООН а також проведуть низку заходів за участю представників української влади для поліпшення умов соціалізації та адаптації білоруських дітей в Україні.
Спікери: Тарас Тарасенко – народний депутат України, голова дкомітету з прав людини Комітету Верховної Ради України з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, нацменшин і міжнаціональних відносин; Аксана Філіпішина – представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини і сім’ї; Володимир Яворський – член експертної Ради Центру Громадянських свобод; Катерина Водоносова – співачка, телеведуча, була змушена переїхати в Україну з дітьми через загрозу політичного переслідування; Олена Приходько – журналістка, волонтерка, була змушена переїхати в Україну з дітьми через загрозу політичного переслідування. Акція відбувається в рамках кампанії солідарності #BelarusWatch.
Київ, вул. М.Коцюбинського, 3, біля Посольства Білорусі в Україні.

Деталі

Дата:
7 Жовтня
Час:
09:00
Тип Подія: