Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Аналітичні центри та COVID-19. VIII щорічна онлайн конференція

9 Лютого, 13:00

Аналітичні центри та COVID-19. VIII щорічна онлайн конференція аналітичних центрів, яка запропонує дискусії на актуальні теми: роль аналітичних центрів у трансформації суспільства під час кризи; COVID-19 та демократія: що змінилося і які можливості й виклики є для аналітичних центрів; за межами COVID-19: які можливості для аналітичних центрів і бізнесу? Що аналітичні центри можуть запропонувати бізнесу?; адвокація онлайн під час пандемії. Як впливати на діяльність влади під час карантину та дистанційної роботи? Як змінилися фокус / інструменти / канали адвокації під час карантину?; життя аналітичних центрів під час COVID-19: врядування та менеджмент.

Конференція відбудеться в межах “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку МФ “Відродження” виконує у партнерстві із “Ініціативою відкритого суспільства для Європи” (OSIFE) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Програма – https://www.irf.ua/wp-content/uploads/2021/01/ttdi_conference8_agenda.pdf

 

Реєстрація до 6 лютого – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8YGtfXIvVBUsWrmsRrNz52h3WsoYX0F_pcuUhwzTaHJX5RA/viewform  Контакти: golota@irf.ua

Деталі

Дата:
9 Лютого
Час:
13:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.irf.ua/wp-content/uploads/2021/01/ttdi_conference8_agenda.pdf

Місце проведення

онлайн