Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Арт-потяг «ГогольTRAIN»: мобільний форум молоді

13 Серпня, 21:00

Команда ГОГОЛЬFest до 30-ї річниці Незалежності України запускає круїзний мобільний форум молоді в поїзді «ГогольTRAIN».

Мета проекту – зшивання країни, діалог та об’єднання різних регіонів навколо спільних мирних цінностей у побудові майбутнього, розвиток міжрегіонального партнерства та підтримка мобільності молоді.

Перший з шести рейсів арт-потягу «ГогольTRAIN» Київ – Одеса буде присвячений пам’яті українського художника Олександра Ройтбурда. Перед відправкою потягу відбудеться пресконференція за участі представників організаторів й партнерів проекту та презентація розписаного художниками потягу.

Пресконференція перед відправленням у перший рейс артпотягу “ГогольTRAIN”. Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України; Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти; Міністерства інфраструктури України та в партнерстві з Укрзалізницею, команда ГОГОЛЬFest. Учасники: Олександр Ткаченко – міністр культури та інформаційної політики України; Влад Троїцький – засновник GOGOLFEST.

 

Київ, Центральний залізничний вокзал.

Акредитація за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczfEc6hw7nKBd8rLhDYKa-ZjJjUhU2oNT8jldHRiNcxZUzBQ/viewform  

Контакти: gogolfest.pr@gmail.com, (095) 126-59-05.

ФБ – https://www.facebook.com/events/561022191912892

Деталі

Дата:
13 Серпня
Час:
21:00
Тип Подія:

Місце проведення

Центральний залізничний вокзал