Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Атомізація суспільства по нішах зайнятості та згуртованість. Експертне обговорення

16 Серпня, 14:00

Кожна людина, кожен громадянин живе в своїй бульбашці, коло його спілкування визначається його місцем роботи чи формою зайнятості. Наймані працівники, зокрема працівники держустанов, дрібні підприємці, освітяни, медичні працівники, працівники сфери торгівлі, правоохоронці, студенти, пенсіонери.
Кожна з ніш визначає відповідне, частіше за все, дуже обмежене коло спілкування.
На це накладаються проблеми працевлаштування та соціальної адаптації вразливих прошарків населення – людей з інвалідністю, ветеранів, людей похилого віку, інших груп населення.
Ця атомізація дуже обмежує кількість і якість соціальних контактів людини. І це фактично унеможливлює підвищення згуртованості в спільнотах і в суспільстві в цілому.
Питання, які планується розглянути:
• Які можна виділити ніші зайнятості? Які з них пропонують людині найбільше соціальних контактів та можливостей для розширення кола спілкування? Які найменше?
• Яка картина в найбільш вразливих шарах населення – пенсіонерів, людей з інвалідністю, ветеранів?
• Які інструменти для вирішення цієї проблеми існують в політичній, громадській, культурно-освітній площині?
Запрошені експерти:
– Жансая Жайсанбаєва, Координатор з питань охорони психічного здоров’я в StopCovidua, партнер Re: ncubator, партнер/ком’юніті менеджер в TEAL.ua, контент менеджер в Global Shapers Kyiv Hub,
– Ірина Соловей, патрон у Veterano Brownie, соціальний інвестор у Urban Space 500, стратег у Код Міста, співзасновник/продюсер у Спільнокошт, співзасновник/продюсер у Big Idea, співзасновник/президент Garage Gang Ґараж Ґенґ,
– Остап Луцишин, консультант в Міжнародній Організації Праці, член дорадчої ради Спільноти Global Shapers,
– Марат Губанов, психолог, тренер, підприємець, громадський діяч, фахівець по працевлаштуванню людей з інвалідністю, ГО “Київська міська асоціація “Сім’я успіху””,
– Анатолій Ткачук, громадський діяч, директор з питань науки та розвитку ГО “Інститут громадянського суспільства”.
Модератор – Максим Семенчук, співзасновник та керівник екосистеми позитивного впливу ImpactUA.
Онлайн трансляція заходу відбудеться на фб-сторінці Інституту – https://www.facebook.com/csi.org.ua/.
Посилання на онлайн трансляцію заходу буде також викладено в цій ФБ-події та в фб-групі Згуртованість (https://www.facebook.com/groups/zhurtovanist/) в день заходу.
Захід організований в рамках проекту “Діалоги про згуртованість”, який реалізується Інститут Громадянського суспільства за підтримки Міжнародний Фонд Відродження.

Деталі

Дата:
16 Серпня
Час:
14:00
Тип Подія: