Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Благодійний вечір Фонду Еліни Світоліної

26 Листопада, 19:00

Цього вечора на гостей чекає велика програма: вітальний коктейль, виступ Еліни Світоліної та її друга, олімпійського чемпіона Жана Беленюка, музичний перформанс від спеціального гостя, гала-вечеря, благодійний аукціон із унікальними лотами і соло на скрипці від справжнього віртуоза Василя Попадюка.
З молотка підуть «враження» та знакові спортивні «коштовності»: ігрова ракетка Еліни Світоліної із Токіо-2020, де вона виборола першу олімпійську медаль в історії великого тенісу України; ігрова футболка легендарного Новака Джоковича із автографом; приватна дегустація ексклюзивних Cuvees Moët Hennessy від LVMH Foundation в унікальному L’Appartement Private у Парижі; запрошення на закриту вечірку Christian Dior у компанії Еліни з подальшим відвідуванням турніру Великого Шолому Roland Garros та інші лоти.
Захід стане частиною благодійної програми Фонду Еліни Світоліної та покликаний звернути увагу суспільства, бізнес-партнерів і меценатів на дитячий спорт, а також показати весь потенціал його розвитку. Всі кошти, зібрані Фондом Еліни Світоліної під час благодійного вечора, підуть на створення першої в Україні Дитячої академії тенісу. Сайт фонду – https://ukraine.elinasvitolinafoundation.org
Київ, Fairmont Grand Hotel Kyiv. Тел.: (067) 236-50-30, (067) 799-03-83.

Деталі

Дата:
26 Листопада
Час:
19:00
Тип Подія:
,