Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Благодійний марафон “Писанка з ILM”

20 Квітня, 16:00

Мета – зібрати кошти на знижку на навчання студенту. «Розмалюй писанку – інвестуй в освіту» з таким закликом в Інституті лідерства та управління Українського католицького університету (м. Львів) запрошують долучитися до відкритої онлайнової події та аукціону за участі лідерів та лідерок громадського сектору. Учасників Благодійного марафону «Писанка з ILM» навчатиме знана майстриня писанкарства та дослідниця української культури Віра Манько.

Під час марафону своїми думками про лідерство, громадський сектор, соціальні інновації та взаємодію бізнесу і громадського сектору ділитимуться: декан-засновниця Львівської бізнес-школи УКУ Софія Опацька, підприємець і громадський діяч Юрій Филюк, єпископ Української Греко-Католицької Церкви владика Степан Сус, громадські діячі Святослав й Роксана Літинські. Усі кошти з події організатори скерують на створення знижки на навчання у розмірі 30 тис. грн для студента єдиної в Україні магістерської програми з управління неприбутковими організаціями, який творить зміни у сферах культури, інклюзивності або у малих громадах. Після онлайн-марафону з 20 по 27 квітня відбудеться аукціон, на якому кожен охочий зможе придбати писанки від лідерів думок, серед них: владика Степан Сус, виставляє писанки своєї мами Оксани, дисидент та громадський діяч Мирослав Маринович розписану власноруч. Аукціон проводитимуть на фейсбук-сторінці Інституту лідерства та управління.

 

 

Реєстрація – https://forms.gle/3M7zGQ1BCLcwXjRH6, оплатити благодійний внесок. Тел.: (096) 857-96-63, s.palazhchenko@ucu.edu.ua

Деталі

Дата:
20 Квітня
Час:
16:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн