Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Благодійний фонд СОС Дитячі Містечка надасть 30 млн гривень для підтримки всиновлення дітей в Україні

29 Вересня

До Дня всиновлення СОС Дитячі Містечка спільно з Міністерством соціальної політики запускають програму для підтримки сімей, які всиновили дітей в 2022 році. У рамках програми грошову допомогу отримають 500 родин, які всиновили дітей, починаючи з 01.01.2022 року.

 

Грошова виплата здійснюється на одну дитину в розмірі від 45 тис., до 75 тис. гривень. Розмір виплати залежить від віку та статусу дитини. Заповнити заявку на отримання допомоги та дізнатися деталі програми можна на сайті: https://sos-ukraine.org/.

 

СОС Дитячі Містечка — єдина організація в Україні, що комплексно підходить до проблеми сирітства, працюючи не лише з наслідками, а й над профілактикою, шляхом підтримки вразливих родин. На території Україні організація працює вже 18 років. За цей час організація допомогла понад 160 тисячам людей.

 

«З початку повномасштабної війни ми спостерігаємо значний ріст бажаючих прийняти дітей у свої сім’ї. На нашу думку, навіть у такий складний час право дитини жити в повноцінній родині має бути реалізовано. Працюючи останніх 8 років в Луганській області, СОС Дитячі Містечка отримує величезну кількість звернень про допомогу та підтримку від родин-усиновлювачів»,зазначає програмна директорка СОС Дитячі Містечка Дар’я Касьянова.

 

«Незважаючи на активні бойові дії на території нашої країни є люди, яким небайдужі до майбутнього дітей-сиріт, які втратили своїх батьків і потребують піклування та родинного затишку. Люди, які готові нести відповідальність за дітей та стати їхньою опорою в житті. А ми в СОС Дитячі Містечка й надалі допомагатимемо цим родинам в соціальному та психологічному напрямках!», додає пані Дар’я.

 

День усиновлення — визначна дата, коли ми вшановуємо чоловіків та жінок, які взяли на себе батьківський обов’язок для виховання майбутніх поколінь.

 

Отримати додаткову інформацію або матеріали для публікації можна тут:

 

Контактний номер: +38 063 771 08 78

 

Довідка:
Благодійна організація “СОС Дитячі Містечка Україна” розпочала свою діяльність у 2003 році. Вона є членом Міжнародної Федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf) і працює відповідно до Конвенції ООН про права дитини.
Місія організації запобігання сирітству в Україні, розвиток сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримка молоді, яка виходить з-під опіки.

Деталі

Дата:
29 Вересня
Тип Подія: