Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Британсько-український вебінар з агробізнесу “Можливості внеску для України у продовольчу безпеку Великої Британії”

16 Березня, 14:00

Британсько-український вебінар з агробізнесу “Можливості внеску для України у продовольчу безпеку Великої Британії”, який відбудеться о 14:00 за Гринвічем у партнерстві з Посольством України у Великій Британії. Угода про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною і Великою Британією, підписана обома урядами в Лондоні в жовтні, відкриває значні можливості для бізнесу обох країн, не в останню чергу в сільськогосподарському секторі.

Учасники: Вадим Пристайко – посол України у Великій Британії; Тарас Качка – торговий представник України / заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства; Владислава Магалецька – голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів; Карл Аткін – директор і співзасновник, Terravost; Алекс Лисиця – генеральний директор, IMC; Дмитро Лось – радник голови правління, МХП; Катерина Рибаченко – генеральна директорка, Агро Регіон; Кіт Доусон – технічний директор, Central Plains Group. Робоча мова вебінару – англійська з синхронним перекладом на українську.

Участь безкоштовна. Програма та реєстрація – https://strategy-council.com/uk/events/britanskoukrainskij-webinar-z-agrobiznesu/

 

Деталі

Дата:
16 Березня
Час:
14:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн