Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Брифінги народних депутатів України (графік оновлюється)

16 Березня, 15:00

15-00 Вадим Івченко – депутатська фракція Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

15-05 Арсеній Пушкаренко – депутатська фракція “Слуга народу”, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

 

15-10 Михайло Бондар – депутатська фракція “Європейська Солідарність”, голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

 

 

15-15 Ірина Борзова – фракція «Слуга народу»,  голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

 

 

15-20 Ольга Саладуха – фракція «Слуга народу»,  голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

 

15-25 Сергій Лабазюк – депутатська група “Партії “За майбутнє”, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

 

15-30 Альона Шкрум – депутатська фракція Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

 

15-35 Михайло Волинець – фракція Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, голова підкомітету з питань взаємодії з державними органами влади та громадськістю Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

 

 

15-40 Богдан Кицак – депутатська фракція “Слуга народу”,  член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

15-45 Олексій Мовчан – депутатська фракція “Слуга народу”,  голова підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

 

 

15-50 Тарас Тарасенко – фракція «Слуга народу»,  голова підкомітету з питань прав людини Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

 

15-55 Дмитро Костюк – депутатська фракція “Слуга народу”,  голова підкомітету з питань соціальної політики агропромислового комплексу, розвитку сільських територій, науки та освіти Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

 

16-00 Елла Рєпіна – фракція «Слуга народу»,  голова підкомітету з питань функціонування небанківських фінансових установ та страхової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

 

16-05 Павло Сушко –  заступник голови депутатської фракції “Слуга народу”, заступник голови Комітету, голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

 

 

16-10 Олег Дунда – депутатська фракція “Слуга народу”,   голова підкомітету з питань будівництва та проектування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

 

16-15 Марина Бардіна – депутатська фракція “Слуга народу”, заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та    міжпарламентського співробітництва

 

 

 

16-20 Андрій Шараськін – член депутатської фракції “ГОЛОС”, член Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Деталі

Дата:
16 Березня
Час:
15:00
Тип Подія:

Місце проведення

ВРУ, 3-й поверх, кулуари
вул. Грушевського, 5
Київ,
+ Карта Google