Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Брифінг підписантів меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю Офісу Генерального прокурора з медійними та правозахисними громадськими організаціями

14 Вересня, 13:30

У заході візьмуть участь начальник Департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій Олексій Бонюк; заступник начальника Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю, Олег Пелепюк; директор Тренінгового центру прокурорів України Олеся Отраднова; Оксана Романюк від ГО “Інститут масової інформації”; Ольга Скрипник від ГО «Кримська правозахисна група»; Людмила Панкратова від ГО “Інститут розвитку регіональної преси”; Олександр Бурмагін від ГО “Платформа прав людини”; Світлана Остапа від ГО “Детектор медіа” та Тетяна Печончик від ГО “Центр інформації про права людини”.
Акредитація ЗМІ до 12.00 14 вересня за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1DqcQwv1C3HTeygbJszd7yqHorf1LEojBdq0laXH0QlM/edit?usp=sharing Прибуття ЗМІ не пізніше 13.15. При собі мати редакційне посвідчення та паспорт. Вхід до приміщення прокуратури тільки у засобах захисту (маска/респіратор).

Деталі

Дата:
14 Вересня
Час:
13:30
Тип Подія:

Місце проведення

Генеральна прокуратура України
вул. Різницька, 13/15
Київ,
+ Карта Google