Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

“Василь Стефаник: мистецький проект до 150-річчя”

14 Травня, 09:00

(14-16 травня) Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти організовують заходи, присвячені 150-річчю від дня народження українського письменника-новеліста Василя Стефаника.

Заходи можна буде відвідати в онлайн форматі, декілька спеціальних подій пройдуть під відкритим небом у м. Києві.

У програмі: тематичні дискусії з провідними літературознавцями про життя, творчість та проблематику творів Василя Стефаника; виставка під відкритим небом “СтефаникOnline” про життя Василя Стефаника, його творчість та історичний контекст зламу століть; перегляд фільму Леоніда Осики “Камінний хрест” (1968) та дискусія за участі експертів кіно щодо художніх засобів фільму та сміливого експерименту з перекладу літературного тексту мовою кінематографу; театральний перформанс “Найліпше з мойого серця” на основі новел та листів Василя Стефаника.

Вхід на всі події безкоштовний. Детальна афіша заходів на сторінках Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти у Facebook – https://www.facebook.com/events/1526913240972966

Деталі

Дата:
14 Травня
Час:
09:00

Місце проведення

онлайн