Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Вебінари “Особливості розслідування злочинів на ґрунті ненависті в Україні”

8 Лютого, 09:00

8-15 лютого – Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує активістів і правозахисників на навчання щодо роботи із символами ворожнечі при взаємодії з особами, що постраждали від злочину на ґрунті ненависті.

Упродовж навчання учасники дізнаються про: зміст понять “злочин на ґрунті ненависті” та “символ ненависті”; різновиди символів ненависті та їх значення; мету використання символів ненависті при скоєнні злочинів; особливості розслідування злочинів на ґрунті ненависті в Україні; використання символів ненависті для доведення мотиву упередженості злочинця.

Тренери: Оксана Гузь – адвокатка, старша партнерка Адвокатського об’єднання “Прове”; Мирослав Грінберг – голова правління Київського освітнього центру “Простір толерантності”. Учасники – активісти або правозахисники, які працюють (чи планують працювати) із особами, хто постраждав від злочину на ґрунті ненависті. Навчання матиме форму вебінарів – передбачені 4 сесії по 4 години з міжсесійними завданнями для самостійної та/або групової роботи.

 

Реєстрація до 3 лютого – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7XEzuCAn7ktvJ7vqrN_pGIdd_kzmFoQxJ-WFu2v8Aa2_2gA/viewform  Відібраних учасників проінформують про участь у вебінарі до 4 лютого і нададуть їм подальшу організаційну інформацію. Довідки: (095) 483-48-45, m.petrov@helsinki.org.ua

Деталі

Дата:
8 Лютого
Час:
09:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн