Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Вебінар з обміну кращими практиками “Успішно реалізовані громадські ініціативи та проєкти – індикатор взаємодії влади і громади”

20 Травня, 15:30

Вебінар з обміну кращими практиками “Успішно реалізовані громадські ініціативи та проєкти – індикатор взаємодії влади і громади”, у форматі відеоконференції на платформі Zoom. Мета: детальна презентація і обговорення окремих практик-переможців конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування” 2020 року.

Серед спікерів: В’ячеслав Негода – заступник міністра розвитку громад та територій України; Віталій Безгін – народний депутат України, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Тетяна Плачкова – народна депутатка України, членкиня Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Вадим Гаєв – Новопсковський селищний голова; Людмила Прокопечко – Доброславська селищна голова. Цільова аудиторія: представники органів місцевого самоврядування України всіх рівнів. Організатори: Міністерство розвитку громад та територій України спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за підтримки Програми Ради Європи “Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні”. Програма – https://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/agenda_bpp-webinar_20.05.2021.pdf

Реєстрація – https://forms.gle/YfSJdvEYAoX8E19L7  Лінк буде надіслано напередодні вебінару зареєстрованим учасникам

Деталі

Дата:
20 Травня
Час:
15:30
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн