Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Вебінар “МОЗ пояснює: Йодна профілактика при радіаційному опроміненні”. Захід проводиться за підтримки Проєкту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”

7 Вересня, 15:00

Спікери: Олександр Товкай – д.мед.н., професор, директор Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин, заслужений лікар України; Тетяна Юзвенко – лікар-ендокринолог вищої категорії, д.мед.н., професор, заступниця директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії з наукових питань, трансплантації ендокринних органів і тканин, заслужений лікар України; Наталія Зелінська – д.мед.н., професор, завідувач відділу дитячої ендокринології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин.
Рекомендовано доєднатися до ефіру ендокринологам, лікарям загальної практики, терапевтам, а також усім лікарям і медичним працівникам, які потребують додаткових роз’яснень, знань та навичок у роботі в умовах війни.
Запис буде доступний на Youtube-каналі МОЗ після трансляції за цим же посиланням. Запитання спікерам ставити у чатах Zoom та Youtube під час ефіру.
Реєстрація на вебінар у Zoom – https://bit.ly/3wXrahg 
Трансляція на Youtube МОЗ https://youtu.be/1esNLpRC6rc 

Деталі

Дата:
7 Вересня
Час:
15:00
Тип Подія: