Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Вебінар проєкту «Навчальна програма з енергоефективності для представників ЗМІ». Тема вебінару: «Енергоефективні громади»

9 Вересня, 10:00

Спікери: Володимир Перегудов, старший координатор проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» GIZ GmbH; Олександр Шумельда, експерт проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» GIZ GmbH; Юрій Савич, начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Новоград-Волинської міської ради; Інна Кучеренко, головна редакторка видань “Енергоджерела. Баланс енергетики України”, м. Харків. Організатор: проєкт «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. Проєкт реалізується за підтримки: Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства енергетики, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та Національної спілки журналістів України.
Посилання на зустріч: Click here to join the meeting   Детальніше – http://nsju.org/anonsy/zhurnalistiv-zaproshuyut-na-vebinar-energoefektyvni-gromady-anons/

Деталі

Дата:
9 Вересня
Час:
10:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн