Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Висвітлення проблем Криму та конфліктів на пострадянській території для української та іноземної аудиторій

19 Листопада, 12:00

Вебінар є частиною онлайн-курсу для журналістів “У фокусі – КРИМ”, який реалізує Національна спілка журналістів України у партнерстві з Європейською федерацією журналістів, і розповідає про досвід та методику висвітлення проблем окупованого українського півострова.
Спікерка: Анастасія Магазова – українська журналістка у Берліні, учасниця регіональної стипендіальної програми Радіо Свобода, співавторка книги репортажів “Невизнані історії. Подорож до самопроголошеної реальності Вірменії, Азербайджану, Грузії та Молдови”. У вебінарі беруть участь також перша секретар НСЖУ Ліна Кущ та кримський журналіст, оглядач сайту Крим.Релаії, куратор програми, секретар НСЖУ Микола Семена.
Модератор: Сергій Томіленко – голова НСЖУ. Вебінар проводиться у партнерстві з: Факультетом журналістики Запорізького національного університету, Кафедрою журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Кафедрою слов’янської філології та журналістики Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.
Реєстрація – https://forms.gle/KEJQgWpmUSN4cPQn6 Зареєстровані учасники отримають посилання на вхід до онлайн-конференції. Тел.: (044) 234-20-96, spilka@nsju.org.

Деталі

Дата:
19 Листопада
Час:
12:00
Тип Подія: