Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Виставка “Рік спротиву: як по(в)стає Білорусь” офлайн на Майдані Незалежності

25 Серпня

9 серпня 2020 року в усіх містах Білорусі спалахнули масові мирні протести проти фальсифікованих президентських виборів: стомлені авторитарним режимом люди рішуче вимагали змін. Сотні білорусів постраждали, мінімум восьмеро — загинули.  Тисячі були вимушені покинути країну під загрозою переслідувань — велика частина з них знайшла прихисток в Україні. Білорусь пройшла точку неповернення.
До річниці подій, Free Belarus Center створює онлайн виставку, де показані ключові віхи та особливості білоруського протесту в усій його складності. Побачити її можуть всі охочі в Україні та за кордоном — доступні українська та англійська версія.
Понад 20 зображень з текстами та аудіо розповідаю про хронологій й багатогранність протесту, торкаючись таких тем як COVID-19, масові протести й насильство щодо протестувальників, ключова роль жінок у подіях, культура, репресії, еміграція та білоруси в Україні, тощо. До виставки долучилися 5 фотографів з Білорусі та Польщі, текст створено українськими та білоруськими волонтерами на основі даних з відкритих джерел.
Центр запрошує всіх охочих переглянути онлайн-виставку, дізнатися про події, відчути та поширити експозицію для всіх небайдужих.
Для повноти досвіду, ми наполегливо радимо переглядати сторінку з комп’ютера.
Вже з 25 серпня, за підтримки Національного музею Революції Гідності, виставку можна буде переглянути й оффлайн, на Майдані Незалежності у Києві. Офлайн експозицію було відкрито 12 серпня, доступ до неї тимчасово обмежено через підготовку площі до святкування Дня Незалежності України.
Київ, Майдан Незалежності. Виставка онлайн – http://bit.ly/rik-sprotyvu

Деталі

Дата:
25 Серпня
Тип Подія:

Місце проведення

Майдан Незалежності
Майдан Незалежності
Київ,
+ Карта Google