Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Виїзний онлайн-брифінг Міністерства цифрової трансформації за підсумками попереднього етапу проєкту “Інтернет-субвенція”

28 Квітня, 15:30

Фахівці Мінцифри виявили найчастіші помилки під час подання заявок від голів громад, що можуть коштувати державі мільйони гривень. “Інтернет-субвенція” передбачає, що оптичний інтернет з’явиться у щонайменше 6 тис. соціальних об’єктів у 3 тис. сіл. Завдяки цьому більш як 1 млн українців уперше отримають технічну можливість підключитися до оптичного інтернету. Збір попередніх заявок від голів громад тривав до 28 квітня. За півтора місяця Мінцифра отримала майже 750 попередніх заявок.

Учасники: Олександр Шелест – заступник міністра цифрової трансформації з розвитку цифрової інфраструктури; Андрій Набок – керівник експертної групи з розвитку фіксованого інтернету Мінцифри.

Під час брифінгу буде озвучено: кількість поданих головами громад заявок під час підготовчого етапу та типові помилки подання; антикорупційну складову проекту; головні умови проекту “Інтернет-субвенція”; офіційний старт подання заявок головами громад.

Трансляцію брифінгу здійснюватиме Телеканал “Дом” на YouTube-каналі КМУ та на офіційній сторінці Мінцифри у Facebook https://www.facebook.com/mintsyfra/

Деталі

Дата:
28 Квітня
Час:
15:30
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн