Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Волонтерська організація “Будуємо Україну Разом” влаштовує фестиваль в деокупованому Вознесенську Миколаївської області

8 Вересня, 16:00

у деокупованому Вознесенську Миколаївської області відбудеться благодійний музичний фестиваль за участі українських артистів, таких як Антон Слєпаков та Андрій Соколов з ліричним проєктом WARНЯКАННЯ, Tember Blanche, хейтспіч та діджей C.J. PLUS. Реалізовують проєкт громадські організації Будуємо Україну Разом та VIDLIK PROJECTS, цією подією відзначають результати своєї восьмирічної роботи по відбудові міст та селищ по всій Україні.

 

Вознесенськ був в окупації у березні, проте українські військові та місцевий рух зуміли повернути контроль над містом доволі швидко. А вже 8 вересня, сюди з’їдуться артисти та волонтери БУР. Через близьке розташування фронту, масовий захід пройде в укритті, а відвідати фестиваль та долучитись до збору коштів можуть охочі зі всієї України та світу через трансляцію на YouTube-каналі СЛУХ: https://www.youtube.com/c/slukh-media

Метою події є підведення підсумків діяльності волонтерського руху БУР та збір коштів на продовження відбудови України.

Подія фестивалю в Facebook: https://fb.me/e/3wQvRYTHk

Будуємо Україну Разом – програма Української освітньої платформи, яка створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство.

Все почалося з волонтерської акції благодійного фонду Львівська освітня фундація, коли два друга – Юрко Дідула та Коля Дорохов разом з іншими небайдужими волонтерами восени 2014 року створили в Краматорську перший в Україні молодіжний центр “ВІЛЬна ХАта”.

З 2016-го БУР переріс у масштабний всеукраїнський волонтерський рух, що згуртовує молодь з різних регіонів навколо спільної мети — розвивати країну. Шляхом проведення кількаденних волонтерських таборів, організація буквально будує стіни будинків, та руйнує стіни між людьми, стіни із міжрегіональних упереджень та стереотипів.БУР напрацював унікальну модель підсилення молоді через волонтерство, неформальну освіту, фінансування бізнес та освітніх проєктів, менторство та формування довіри.

За вісім років організація зробила:
  • 100 волонтерських таборів;
  • зібрала в спільноту 4500 волонтерів;
  • створила 58 молодіжних центрів та громадських просторів;
Більше про можливості для молоді можна дізнатись на сайті організації – https://bur.ukredu.org

Деталі

Дата:
8 Вересня
Час:
16:00