Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Волонтерський збирає різдвяні подарунки для дітей в Україні

19 Листопада - 20 Листопада

Київ Волонтерський запускає проєкт «Kids for Kids», що дозволить малюкам, які зараз знаходяться далеко від війни скласти спокій і турботу в коробку, відправивши своїм ровесникам в Україну.
Суть проєкту полягає у тому, що кожен малюк, який перебуває наразі за кордоном та хоче підтримати іншу дитину в Україні, може зібрати подарунок ровеснику в Україні – скласти у коробку все, що любить сам: ласощі, іграшки, блокноти, шкарпетки з супергероями, дорогий серцю камінчик чи мушлю, написаний від руки лист із контактом для зворотного зв’язку. Будь-що, що об’єднає два далекі, але такі близькі світи.
12 грудня волонтери, зберуть усі посилки з Європи й доставлять їх малюкам в Україну, щоб напередодні Різдва створити для дітей незабутній казковий настрій.
На сайті проєкту «Kids for Kids» можна підтримати ініціативу, або стати «добрим агентом», заповнивши відповідну форму.
На разі  волонтери планують зібрати 2000 подарунків в Європі та доставити їх дітям віком від 3 до 11 років, з деокупованих територій, діткам-сиротам, маленьким пацієнтам лікарень та дітям, які були змушені покинути свої домівки.
«Ми дуже хочемо залучити діток до добрих справ. Власне основна ідея проєкту полягає в тому, щоб об’єднати маленьких мрійників по всьому світу. Я впевнена, що діти, які виїхали за кордон сумують за своїми друзями, а наш проєкт дозволить їм надіслати тепло своїм одноліткам в Україну. Адже робити добро можна просто так і це так легко! Близько 2000 маленьких Всесвітів стануть щасливіші! Уявляєте?! Це те, що надихає команду Київ Волонтерський», – розповідає засновниця фонду Лейла Туваклієва.
Контакти:
Сайт ініціативи: https://www.kyiv-volunteer.com/
Instagram Київ Волонтерського: https://www.instagram.com/kyiv_volunteer/
за більш детальною інформацією звертайтесь:
+380634165756 Дарина Скидан

Деталі

Початок:
19 Листопада
Кінець:
20 Листопада