Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Всесвітній день проти сексуальної експлуатації. Як захистити дитину

4 Березня, 12:00

Пресконференція приурочена до Всесвітнього дня проти сексуальної експлуатації.

Під час пресконференції будуть презентовані дані дослідження “Сексуальне насильство над дітьми та сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті в Україні”, яке проводила МБО “Служба порятунку дітей” з ініціативи уповноваженого Президента України з прав дитини.

Фахівці розкажуть, які тенденції злочинів проти дітей спостерігаються сьогодні, як діти реагують на шкідливий контент, що робити батькам, щоб захистити дитину від сексуального насильства та експлуатації та чому говорити про захист від насильства – важливо. Зокрема, МБО “Служба порятунку дітей” розповість про старт акції #тількинемовчи.

Учасники: Микола Кулеба – уповноважений Президента України з прав дитини; Денис Монастирський – голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності; Тетяна Ковальчук – заступниця міністра внутрішніх справ; Лариса Зуб – начальниця управління ювенальної превенції Національної поліції України; Олена Капральська – експертка з освітніх програм МБО “Служба порятунку дітей”; Анастасія Дьякова – засновниця проєкту щодо онлайн-безпеки дітей #stop_sexтинг.

 

пресцентр Офісу Президента України.

Акредитація до 10.00 4 березня за ел. адресою: apu@apu.gov.ua, ПІБ, назва ЗМІ, посада, телефон, копія редакційного посвідчення

Деталі

Дата:
4 Березня
Час:
12:00
Тип Подія:

Місце проведення

Адміністрація Президента України
вул. Банкова, 11
Київ,
+ Карта Google