Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Всеукраїнська акція “Меседж у космос”

12 Квітня, 17:00

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним космічним агентством України та Національним центром управління та випробувань космічних засобів запускає Всеукраїнську акцію «Меседж у космос».
Щорічно 12 квітня за рішенням Міжнародної авіаційної федерації відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, а також Міжнародний день польоту людини в космос.
Юрій Гагарін – громадянин СРСР, 12 квітня 1961 року на орбітальному космічному кораблі «Восток-1» вперше у світі здійснив політ у космос, який тривав 108 хвилин. І саме ці 108 хвилин стали початком справжньої космічної ери.
Українські науковці та вчені були причетні до багатьох найважливіших космічних перемог СРСР – від перших польотів у космос до створення й запуску космічного ракетного комплексу «Енергія-Буран». Досягнення в космічній сфері – це здобуток всієї нації та держави. За роки незалежності України 169 ракет-носіїв зі ступенями та агрегатами вітчизняного виробництва із 6 космодромів світу здійснили запуск 385 космічних апаратів на замовлення 25 країн.
До визначної події – 60-річчя першого польоту людини в космос, Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним космічним агентством України та Національним центром управління та випробувань космічних засобів запускає Всеукраїнську акцію «Меседж у космос».
Мета Всеукраїнської акції – дати кожному українцю відчути, що космос ближче, ніж здається. Кожен може долучитися до акції, завдяки якій космос почує ваші мрії та бажання, що стануть частиною великого Всесвіту.
«Ми живемо у часи технічного прогресу, коли людина вже готується до підкорення інших планет. І тому завдяки проекту «Меседж у космос» команда міністерства прагне, щоб кожен українець усвідомив себе частинкою величного Всесвіту. Це важливо, адже досягнення у космічній сфері стосуються всіх без виключень. Тож подорожуємо ближче до зірок разом. Поки у цифровому форматі, але зі стрімким розвитком галузі – і реальні відправлення вже близько. Особливо з таким потужним досвідом України у дослідженні космосу», – зазначив Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України.
Відправити мрії та побажання в космос в рамках цієї акції можливо завдяки невпинному прогресу багатьох поколінь українських науковців. І в результаті: кожен зможе відчути далекі космічні глибини та торкнутися їх хоча б у цифровому повідомленні.
Щоб залишити меседж, який буде відправлено у космос, потрібно:
·     перейти за посиланням та заповнити форму на сайті ;
·     написати найщиріше своє бажання чи мрію;
·     зачекати доки меседж пройде перевірку;
·     отримати повідомлення на пошту з точним часом, коли меседж буде надіслано у космос;
·     під’єднатися до прямої трансляції посилання повідомлення у космос.
Всеукраїнська акція «Меседж у космос» триватиме з 12 по 19 квітня 2021 року.
Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
12 Квітня
Час:
17:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
 https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Місце проведення

онлайн