Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Всеукраїнська акція протесту моряків проти масштабної корупції в сфері дипломування моряків

25 Січня, 09:30

В цей день мирні протести моряків пройдуть в Одесі, Києві, Херсоні, Миколаєві, Ізмаїлі, Маріуполі, Очакові. Крім того, Одеські та Миколаївські моряки планують перекриття доріг.

До моряків також приєднаються представники Портофлоту, яким також перекрили можливість отримання необхідних документів та влаштували масові звільнення.

Моряки-учасники протесту будуть виступати: за відставку міністра інфраструктури України Владислава Криклія, в.о. голови Держслужби морського та річкового транспорту України Андрія Глазкова, проти корупційного злочинного угрупування на чолі з Віленом Шатворяном та Ігорем Щедровим, за розгляд та підтримку проєкту наказу Міністерства інфраструктури України про спрощення системи дипломування моряків від 2 листопада 2020р.

ГО «Українське об’єднання моряків» (Ukrainian Seafarers Union) збирає моряків на всеукраїнську акцію протесту проти корупції, яка знищує морську галузь в країні.

В Одесі точка збору – вул. Грушевського, 39е, звідки учасники відправляться на перекриття траси Одеса-Київ. В інших містах точка збору – міська адміністрація

Деталі

Дата:
25 Січня
Час:
09:30
Тип Подія: