Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Всеукраїнський конкурс на кращий малюнок відзнаки Президента України „За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”

20 Січня

Уряд визначив умови проведення всеукраїнського конкурсу на кращий малюнок відзнаки Президента України „За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС” у відповідній постанові, затвердженої на виконання Указу Президента України „Про додаткові заходи з відзначення та вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”.

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики, визначена головою комісії з проведення цього конкурсу.

Відзнакою Президента України „За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС” будуть нагороджуватися учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за значний вагомий внесок, мужність і героїзм та високопрофесійне виконання службового обов’язку з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС.

Довідково про УМОВИ проведення всеукраїнського конкурсу на кращий малюнок відзнаки Президента України „За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”

Конкурс проводиться з 14 січня по 20 січня 2022 року на безоплатній основі.

Прийом малюнків відзнаки проводиться до 18 січня 2022 року включно.

Матеріали на конкурс подаються в електронній формі у період з 14 січня по 18 січня 2022 р. включно на електронну адресу: info@mlsp.gov.ua

Посилання на конкурс – https://www.msp.gov.ua/news/21255.html

Деталі

Дата:
20 Січня
Тип Подія:
Веб-сайт:
 https://www.msp.gov.ua/news/21255.html