Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Всеукраїнський онлайн-марафон “Комунікація – Партнерство – Відкритість”

3 Грудня 2021, 10:00 - 18:00

Всеукраїнський онлайн-марафон “Комунікація – Партнерство – Відкритість”, який у Міжнародний день людей з інвалідністю організовує Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю.
Участь візьмуть керівники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, регіональні представники Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю.
Під час онлайн-марафону, відповідно до його Плану-графіка здійснюватиметься підключення до центральної студії у Секретаріаті Кабінету Міністрів України керівників міністерств, які поінформують про проведену міністерствами роботу з питань соціальної підтримки людей з інвалідністю, поділяться планами такої роботи на 2022 рік та відповідатимуть на запитання, які найбільш хвилюють людей з інвалідністю. Підніматимуться питання доступності для людей з інвалідністю соціальних, медичних, освітніх послуг, а також інші питання, які пов’язані з дотриманням їх прав та законних інтересів.
Питання до керівників центральних органів виконавчої влади надіслати до 18.00 29 листопада за google-формою – https://bit.ly/30LYtHv
Запитання під час онлайн-трансляції марафону надсилати за ел. адресою: marafon3122021@gmail.com.
Трансляція на YouTube каналі Кабінету Міністрів України – https://www.youtube.com/channel/UCYlTFedAEZiqE6r9eY0PZ1A

Деталі

Дата:
3 Грудня 2021
Час:
10:00 - 18:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.youtube.com/channel/UCYlTFedAEZiqE6r9eY0PZ1A

Місце проведення

онлайн