Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Всеукраїнський проєкт “Чисті пляжі разом!”

17 Червня, 16:00

Всеукраїнський проєкт “Чисті пляжі разом!”, покликаний вивести пляжі України на рівень відповідний світовим екологічним стандартам, сформувати культуру правильного поводження з відходами серед відпочиваючих.

Вперше в Україні презентація відбудеться на пляжі, який уже має екологічний сертифікат – блакитний прапор. Подія дозволить показати взірцевий приклад для всіх регіонів та населених пунктів. Присутні зможуть побачити спеціалізовану техніку КП “Плесо”, яка очищає пісок та взяти участь у безлічі екоактивностей. Захід відвідають Олександр Ярема – державний секретар Кабінету Міністрів України, Марина Попатенко – заступниця міністра молоді та спорту України. Програма: 15.50 – реєстрація учасників (інфо намет); 16.00 – вітальні слова від поважних гостей, презентація проєкту на найближчі 3 роки в Україні та Києві; 16.15 – пресбрифінг; 16.40 – демонстрація активностей проєкту: лайфгарди, екопатрульні, екоекспедиція з моніторингом, соціологічним дослідженням, толокою та сортуванням; 21.00 – Екокіно на пляжі.

 

Київ, Гідропарк, пляж Венеція. Деталі на сайті www.letsdoitukraine.org   facebook.com/letsdoitukraineeco, instagram.com/letsdoitukraine   Акредитація медіа: (097) 928-98-70, ldupresscenter@gmail.com

Деталі

Дата:
17 Червня
Час:
16:00
Тип Подія:

Місце проведення

пляж Венеція
Гідропарк
Київ,
+ Карта Google