Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Всеукраїнський форум високого рівня “Освіта і наука у сфері енергоефективності. Енергоефективність у закладах освіти і науки”

24 Грудня 2021

Ціль: підняти та обговорити питання якісної підготовки висококваліфікованих спеціалістів у сфері енергоефективності, що наразі активно розбудовується в країні та створює попит на ринку праці, а також обговорити ефективні шляхи і джерела фінансування енергоефективної модернізації закладів освіти та науки. Організатор: Держенергоефективності спільно із Національним університетом “Львівська політехніка” за підтримки GIZ та UNDP. Серед запрошених спікерів: Сергій Шкарлет – міністр освіти і науки України; Ігор Гарбарук – заступник міністра освіти і науки України; Валерій Безус – голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України; Максим Козицький – голова Львівської обласної державної адміністрації; Андрій Садовий – голова Львівської міської ради; Ірина Гримак – голова Львівської обласної ради; Руслан Слободян – голова Державної інспекції енергетичного нагляду України; Юрій Бобало – ректор Львівської політехніки; Анатолій Загородній – президент НАН України та ін. До участі запрошуються ректори закладів вищої освіти, керівники наукових установ, представники фінансових установ, міжнародних організацій, експертної спільноти, ЗМІ.
м. Львів, НУ “Львівська політехніка”, актова зала (Галерея Матейка). Довідки та акредитація ЗМІ за тел.: (044) 590-59-65, (096) 906-85-95, (097) 648-96-56, saeepressa@gmail.com. Реєстрація обов’язкова – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeS3j59ZgfwKLH5KnSQ1a3a5ff1nFVTz79UOPF2ZLtOcGOhMA/viewform?usp=sf_link

Деталі

Дата:
24 Грудня 2021
Тип Подія: