Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Всеукраїнський Форум “Україна 30. Здорова Україна”. Перший день – “Активна Україна”

22 Червня, 10:00

(22-24 червня) Всеукраїнський Форум “Україна 30. Здорова Україна”. Перший день – “Активна Україна” розпочнеться із яскравого інтерактиву. Президент України Володимир Зеленський огляне 12 спортивних зон, встановлених на даху КВЦ Парковий. І після цього відкриє Форум презентацією Загальнонаціональної програми “Здорова Україна”. Цього дня також спікери поговорять про популяризацію спорту, а зіркові учасники сесій розкажуть про модний тренд на те, щоб бути здоровим та розкриють секрети здорового способу життя.

Другий день – “Свідома Україна” також розпочнеться з інтерактиву: презентацією нового шкільного меню, страви якого будуть готувати просто на очах гостей Форуму за участі шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Після цього Перша леді України Олена Зеленська розповість більше про нове шкільне меню, розповість про кампанію культури здорового харчування, що є основою програми “Нова Українська Школа – простір Здоров’я”. Третій день – “Життєлюбна Україна”.

Спікери висловлять своє бачення продовження тривалості та якості життя українців, про необхідність профілактики захворювань, а не лікування, методи боротьби зі стресом та екологічні фактори, які впливають на здоров’я. Відкриття Форуму: 10.15 – Президент оглядає спортивні зони в експозоні на даху КВЦ “Парковий”; 10.30 – Президент України Володимир Зеленський.

 

Акредитація у пресцентрі форуму до 14.00 21 червня – https://ukraine30.com/healthy_ukraine/  Трансляція – https://ukraine30.com/   https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/

Деталі

Дата:
22 Червня
Час:
10:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://ukraine30.com/   https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/