Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Вступна конференція проєкту «Транскордонне співробітництво між Україною та Словаччиною – CBC4US»

8 Квітня, 10:30

Вступна конференція проєкту «Транскордонне співробітництво між Україною та Словаччиною – CBC4US», який фінансується в рамках Програми Фінансового механізму Європейської економічної зони під назвою: GGCO1, «Програма «Належне врядування та транскордонне співробітництво» (EEA Grants).

Проєкт впроваджують Асоціація міст України (АМУ), Асоціація міст та громад Словаччини (ZMOS), Норвезька асоціація місцевих та регіональних влад (KS) та Словацько-європейське культурне товариство «FEMAN». Проєкт поширюватиме кращі практики Словаччини, країн V4 та Норвегії в різних сферах знань та досвіду діяльності органів місцевого самоврядування з акцентом на інноваційні та смарт-рішення.

У конференції візьмуть участь Посол Норвезького Королівства у Словаччині, Посол України в Словаччині, Державний секретар Міністерства закордонних та європейських справ Словаччини, президент ZMOS, виконавчий директор та представники Асоціації міст України (АМУ), KS, Ради європейських муніципалітетів та регіонів, мери словацьких та українських міст. Захід відбуватиметься у форматі Zoom-конференції.

Робочі мови: словацька, українська, англійська

 

 

Програма та реєстрація – https://www.auc.org.ua/novyna/transkordonne-spivrobitnyctvo-mizh-ukrayinoyu-ta-slovachchynoyu-novyy-proyekt-asociaciyi-mist

Деталі

Дата:
8 Квітня
Час:
10:30
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн