Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Втрачені мандати: як розподіляються депутатські місця після виборів. Приклад Бучі

18 Березня, 15:00

Онлайн-обговорення на платформі Zoom «Втрачені мандати: як розподіляються депутатські місця після виборів. Приклад Бучі», яке організовує Громадянська мережа ОПОРА. ОПОРА провела власне розслідування щодо розподілу депутатських мандатів на виборах – 2020 у всіх місцевих радах в громадах з кількістю виборців понад 10 тисяч.

Під час дослідження виявила, що у Бучанській районній раді (Київська область) три партії депутатів могли втратити, інші ж три навпаки- здобути більше представників у сесійній залі. На онлайн-зустрічі покажемо, як аналізували дані й порівняємо відомості з сайту ЦВК з підрахунками ОПОРИ. А також поговоримо про те, як працювала міська комісія після голосування 25 жовтня і як відбувалося встановлення результатів.

Спікерами будуть: аналітики даних Громадянської мережі ОПОРА Юрій Лісовський та Роберт Лорян; координатор спостереження ОПОРИ за виборами у Київській області Олексій Рєпік; радниця з юридичних питань ОПОРИ Тетяна Юзвяк. До участі у заході запрошуємо представників Центральної виборчої комісії, членів Бучанської районної ТВК, міських депутатів, представників партій, громадських організацій, ЗМІ.

 

 

Реєстрація – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSea9cjjTkPncsFZSSPJug3R0VObCLginYrhRQGx0HnAMwtxEg/viewform?usp=sf_link

Деталі

Дата:
18 Березня
Час:
15:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн