Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Вулична виставка дитячих малюнків “Барви свободи”

23 Червня, 11:00

(23червня-28 липня)

Майдан, мальований дітьми” до 25-ї річниці Конституції України. У дитячих малюнках про Майдан можна побачити, що саме діти знають про Революцію Гідності та як сприймають ті події. Щирість, безпосередність і символіка образів. Дитячі твори, окрім мистецького складника, цінні ще й тим, що випромінюють оптимізм і віру в перемогу добра. Основу виставки становлять художні твори дітей із Києва та Полтавщини, а також кілька малюнків, створених дітьми для підтримки майданівців іще під час Революції Гідності.

Організатори: Національний музей Революції Гідності, Департамент освіти і науки КМДА, Колегіум мистецтв в Опішні імені Василя Кричевського. За участі: Печерської РДА в місті Києві, Департаменту культури КМДА, Національного парку культури та відпочинку міста Києва. Триває конкурс на відзнаку для юних авторів малюнків, які найбільше вподобають відвідувачі виставки “Барви свободи: Майдан, мальований дітьми” (http://maidanmuseum.org/uk/node/1564).

Київ, Маріїнський парк, поруч із дитячим майданчиком. Контакти: press@maidanmuseum.org, (096) 393-45-66, https://www.facebook.com/maidanmuseum.org/

 

Деталі

Дата:
23 Червня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

Маріїнський парк
вул. Грушевського
Київ,
+ Карта Google