Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру

29 Вересня, 11:00 - 00:00

Дати: 29-30 вересня
11.00 – спільна міжрелігійна молитва біля символічної синагоги “Місце для роздумів” у Бабиному Яру.
Участь візьмуть представники НІМЗ “Бабин Яр”, Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр”, Головний Рабін України Моше Раувен Азман, міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, Київський міський голова Віталій Кличко, депутати Верховної Ради України та Київської міської ради;
18.00 – спільний міжрелігійний захід (молитва) поруч із пам’ятником “Менора”.
Участь візьмуть представники Православної церкви України, Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських Християн-Баптистів, Римо-Католицької церкви України, Української православної церкви, Церкви в Бабиному Яру, Світового Конгресу Українців, Українського інституту національної пам’яті, НІМЗ “Бабин Яр”. Цього року усі події об’єднані однією концепцією “Роковини в часи болю”.
Це свідчення того, що біль не в минулому, він живий – це жива рана в душі кожної свідомої людини за кожну трагедію і загублене життя.
Саме ідею “живої рани”, що ніяк не загоїться, й відображатиме нова інсталяція “Чорний куб часу”. За допомогою аудіовізуальних ефектів, вона допоможе відвідувачам емоційно відчути відлуння трагедії, що не покидає нас навіть через 80 років.
“Чорний куб часу” працюватиме: 29 вересня з 11.00 до 20.00; 30 вересня з 9.00 до 20.00. Крім того, 29-30 вересня для відвідування будуть відкриті й інші інсталяції: “Дзеркальне поле”, “Кристалічна стіна плачу”, символічна синагога “Місце для роздумів” та камерна художня виставка Матвія Вайсберга “Чужі доми” – серія картин, на яких зображені будинки євреїв, що були знищені у період Голокосту.
Детальніше – https://mkip.gov.ua/news/7788.html

Деталі

Дата:
29 Вересня
Час:
11:00 - 00:00