Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Відкрита пресконференція, під час якої відбіркова комісія оприлюднить імена 40 військовослужбовців та ветеранів, які представлятимуть Україну на Warrior Games

31 Травня, 13:30

Відкрита пресконференція, під час якої відбіркова комісія оприлюднить імена 40 військовослужбовців та ветеранів, які представлятимуть Україну на Warrior Games (Іграх воїнів) 2021 в Орландо (США).

Спікери – члени відбіркової комісії: Юлія Лапутіна (голова комісії) – міністерка у справах ветеранів України; Ольга Семенова – представниця БФ “Повернись живим”; Вадим Троян – заступник голови Національної поліції України; Анастасія Римар – представниця ГО “Добровольці”; Олександр Голопотелюк – представник Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України від Одеської області; Сергій Конюшок – головний тренер Національної збірної України на Warrior Games (Ігри воїнів). Разом зі спікерам на пресконференції будуть присутні й інші члени відбіркової комісії. Повний склад комісії можна переглянути на офіційній Фейсбук-сторінці української команди Warrior Games. Окрім оголошення складу збірної, спікери докладно розкажуть про комплексну систему оцінки учасників та процедуру відбору до збірної, а також поділяться подальшим планом підготовки команди та дадуть відповіді на запитання ЗМІ. Цьогоріч Україна вперше виступатиме у Warrior Games (Ігри воїнів). Міжнародні змагання пройдуть з 8 по 23 вересня у місті Орландо, штат Флорида, США. Українські ветерани змагатимуться в таких адаптивних видах спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, пауерліфтинг та волейбол сидячи.

 

 Акредитація ЗМІ (обов’язкова) до 19.00 30 травня за тел.: (067) 378-21-51, s.sudak@stratcomua.org

Деталі

Дата:
31 Травня
Час:
13:30
Тип Подія:

Місце проведення

Клуб Кабінету Міністрів України
вул. Інститутська, 7
Київ,
+ Карта Google