Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Відкрите тренування збірної України “Ігор Нескорених”

2 Грудня 2021, 10:00

На початку відкритого тренування членів команди привітають представники організаційного комітету: представник Міністерства у справах ветеранів України, директор Центру стратегічних комунікацій “Стратком Україна” Оксана Горбач і директор Благодійного фонду “Повернись живим” Тарас Чмут, тренери та представники збірної.
Під час відкритого тренування журналісти зможуть подивитися, як тренуються члени збірної, а також, за бажанням, взяти участь у процесі тренування на різних локаціях під наглядом тренерів та членів збірної. Протягом тренування журналісти зможуть дізнатись про шлях відновлення учасників бойових дій після поранення, та роль спортивної реабілітації у цьому процесі.
Тренування відбуваються в межах тренувальних зборів, які проходять з 20 листопада по 2 грудня в місті Києві. Міжнародні змагання “Ігри Нескорених” відбудуться з 16 по 22 квітня 2022 року у м. Гаага, Нідерланди.
Київ, Столичне шосе, 19, Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча Заспа». Реєстрація – з 9.30. Трансфер від ст. м. Видубичі о 9.00. Акредитація до 18.00 01 грудня за ел. адресою: info@invictusgames.in.ua

Деталі

Дата:
2 Грудня 2021
Час:
10:00
Тип Подія: