Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Відкрито набір на стипендіальний магістерський курс з безпеки та якості харчової продукції // Scholarship on offer for food safety and quality engineering master course in Hungary

28 Лютого

Наразі проходить прийом заявок на участь у стипендіальній програмі ФАО та Уряду Угорщини. Дворічна стипендіальна програма фінансує навчання перспективних студентів із країн, що розвиваються, та країн із середнім рівнем доходу на магістратурі за спеціальністю «Забезпечення безпеки та якості харчової продукції».
Стипендіальна програма ФАО, що фінансується Угорщиною вже чотирнадцятий рік поспіль, пропонує молодим спеціалістам можливість розширити та поглибити свої знання. Зараховані для участі у програмі студенти навчатимуться в Угорському університеті сільського господарства та природничих наук (Hungarian University of Agriculture and Life Sciences) у Будапешті.
Стипендіальна програма покриває витрати на оформлення заявки та навчання, користування основними навчальними матеріалами, проживання у гуртожитку, витрати на проживання та медичне страхування.
Кінцевий термін подання заявок для участі у програмі навчання, яка розпочинається цієї осені: 28 лютого 2022 року.
До сьогодні у стипендіальній програмі ФАО та Уряду Угорщини взяли участь понад 380 студентів. Після повернення на батьківщину вони матимуть більше шансів для працевлаштування. Вони також мають доступ до глобальної професійної мережі: своїх колег-вчених та професорів.
Громадяни таких країн, які також проживають у цих країнах, мають право претендувати на участь у стипендіальній програмі:
Азербайджан, Албанія, Алжир, Ангола, Вірменія, Афганістан, Бангладеш, Білорусь, Боснія та Герцеговина, Буркіна-Фасо, В’єтнам, Гана, Гамбія, Грузія, Єгипет, Йорданія, Ємен, Казахстан, Камбоджа, Кенія, Косово[1], Киргизстан, Лаос, Мадагаскар, Малі, Монголія, М’янма, Намібія, Нігерія, Палестина, Республіка Кабо-Верде, Республіка Молдова, Північна Корея, Північна Македонія, Сербія, Сомалі, Судан, Таджикистан, Туркменістан, Уганда, Узбекистан, Україна, Чорногорія, Ефіопія, Південний Судан.
1 Питання, пов’язані з Косово, повинні розглядатися в контексті Резолюції Ради Безпеки ООН 1244 (1999).
КОНТАКТИ:
ПОСИЛАННЯ:
Форма заявки (англійською мовою)
FAO-News-Ukraine FAO-News-Ukraine@fao.org

Деталі

Дата:
28 Лютого
Тип Подія: