Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Відкриття виставки «Пектораль. Знахідка століття»

30 Липня, 16:00

Музей історичних коштовностей України (філія Національного музею історії України) представляє Скіфію у знахідках з кургану Товста Могила. У 1971 році експедиція Інституту археології під керівництвом Бориса Мозолевського досліджувала курган Товста Могила поблизу м. Орджонікідзе, нині м. Покров (на Дніпропетровщині). Саме тут 21 червня була знайдена прикраса, яка згодом стала найвідомішою археологічною знахідкою України, – Золота пектораль. Виставка відкривається з нагоди 50-річчя цієї визначної дати в історії української археології.

На виставці побачите унікальні артефакти з кургану Товста Могила, які ніколи раніше не представляли широкій аудиторії. Це предмети кочового побуту, зброя, посуд, оздоби спорядження коней, коштовні прикраси скіфського вбрання. Центральний експонат виставки – оригінал пекторалі. Цитати із робочого щоденника Бориса Мозолевського та світлини роботи експедиції занурять в атмосферу, яка панувала на розкопках.

 

Корпус 12. Вхід на відкриття за запрошеннями. Акредитація – https://docs.google.com/forms/d/13Fmbhp8QktNdfeVwlF7SzzzMjK8h7Kr9NyXCeh3fPDw/  Тел. для ЗМІ: (096) 281-82-85

Деталі

Дата:
30 Липня
Час:
16:00
Тип Подія:

Місце проведення

Музей історичних коштовностей України
вул. Лаврська, 9
Київ,
+ Карта Google