Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Відкриття виставкового проєкту соціально-освітнього спрямування “Розстріляний” Київ. Хроніка ХХІ століття”

5 Березня, 14:00

Відкриття виставкового проєкту соціально-освітнього спрямування “Розстріляний” Київ. Хроніка ХХІ століття”, що триватиме 1-21 березня.

За підтримки КП “Київреклама”, Київської міської державної адміністрації. Слоган проєкту: “ЗмінИ на краще!”. До експозиції увійдуть 40 фото-планшетів, де буде наочно продемонстровано наслідки некерованої рекламної політики періоду сучасності в столиці України. А також успішний досвід боротьби колективу КП “Київреклама” з даною проблемою. Фото будуть представлені за принципом порівняння “було” – “стало”. Це дасть змогу зрозуміти значний об’єм зусиль комунальних та державних служб по боротьбі з агресивними проявами зовнішньої реклами в м. Києві. Також у межах проєкту буде оголошено профільний конкурс для дизайнерів. Його мета: створення практичних пропозицій для державної програми, яка буде суворо регламентувати прояви зовнішньої реклами в м. Києві (у подальшому – у всіх українських населених пунктах).

Української Культури та Мистецтва, 1-й та 2-й поверхи, тел.: (044) 425-12-64.

Вхід на відкриття – лише за запрошеннями. З питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів звертатися за тел.: (097) 982-27-83, olga.muz@dolesko.com

Деталі

Дата:
5 Березня
Час:
14:00
Тип Подія:

Організатор

Центр Української Культури та Мистецтва

Місце проведення

Центр Української Культури та Мистецтва
вул. Хорива, 19-В
Київ,
+ Карта Google