Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Відкриття відновленого центру Дія.Бізнес у місті Буча Київської області

29 Вересня, 11:00 - 00:00

Після окупації центр перезапускають за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та за підтримки компаній Visa й Caparol.
Учасники пресконференції: Михайло Федоров – віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України (TBC); Валерія Іонан – заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції; Анатолій Федорук – міський голова міста Буча (TBC); Анна Страховська – керівниця центру Дія.Бізнес у Бучі; Світлана Чирва – віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в Україні та Молдові; Віталій Верещагін – генеральний директор компанії Caparol.
У журналістів буде можливість: дізнатись про розвиток національного проєкту Дія.Бізнес під час війни; побачити історію центру Дія.Бізнес у Бучі з моменту його відкриття у грудні 2021 року; поспілкуватись з місцевими сміливими підприємцями, які вже розгорнули діяльність.
Буде організовано трансфер для ЗМІ із м. Київ до м. Бучі і назад, детальна інформація щодо пресшатлу надійде із підтвердженням акредитації. Акредитація обов’язкова – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWmiIN7mcyUqotau6w38XzwaExq_hfAMaBwBVhThaklfPdFA/viewform 
Для ЗМІ: makarevychh@gmail.com, (098) 085-69-48, o.gordeev@nobletmedia.com, (096) 951-91-28.

Деталі

Дата:
29 Вересня
Час:
11:00 - 00:00
Тип Подія: