Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Відкриття нового простору Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

18 Серпня, 11:00

Учасники заходу розкажуть про нові виклики, з якими стикнулася Україна після початку повномасштабного вторгнення рф, пов’язаного із захистом прав дитини, та про заходи, які вживає держава в умовах воєнного стану для захисту маленьких українців.
Відкриття Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувається у рамках інформаційно-комунікаційного порталу “Діти війни”.
Учасники: Дмитро Лубінець – Уповноважений Верховної Ради України з прав людини; Дар’я Герасимчук – радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації; Катерина Новохатня – керівниця Ініціативи із захисту прав дитини та розвитку соціальних послуг проєкту Уряду Канади “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe); Аксана Філіпішина – Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Формат: брифінг учасників заходу в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, коротка сесія Q&A та презентація простору – приміщення Консультаційного центру.
Київ, вул. Інститутська, 21/8.
Реєстрація – з 10.00.
Акредитація ЗМІ до 18.00 17 серпня: (044) 298-71-48, (050) 556-89-74, press@ombudsman.gov.ua.

Деталі

Дата:
18 Серпня
Час:
11:00