Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Відкриття першої лабораторії, яка перевірятиме якість води у Дніпрі за європейськими стандартами

22 Березня, 13:00

До Всесвітнього дня води Міндовкілля відкриває лабораторію моніторингу вод у м. Вишгород. Її оснащення здійснювалось Україною за фінансової підтримки Європейського Союзу. Новітня лабораторія створена для впровадження європейських підходів моніторингу вод в Україні. У рамках престуру журналісти зможуть побачити, як відбувається повний процес дослідження зразків води з річки Дніпро.

У заході візьмуть участь: Роман Абрамовський, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України; Клое Алліо, керівниця відділу співробітництва у сфері економіки, енергетики, інфраструктури та довкілля Представництва Європейського Союзу в Україні; Валентин Шліхта, голова Державного агентства водних ресурсів України; Олександр Цинке, керівник групи експертів проекту ЄС «Водна ініціатива Європейського Союзу плюс для країн Східного партнерства (EUWI+)» (онлайн).

Робочими мовами є українська та англійська.

 

 

Трансфер з Києва об 11.45 від метро «Площа Льва Толстого», тел.: (093) 053-99-23. Акредитація до 17.00 21 березня – https://forms.gle/N5FSpLPCBtyakgqW7. Конт. тел.: (097) 710-90-79

Деталі

Дата:
22 Березня
Час:
13:00
Тип Подія:

Місце проведення

Лабораторія моніторингу вод Північного регіону
вул. Київська, 10-В
Вишгород,
+ Карта Google