Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Відкриття сучасного багатофункціонального спортивного комплексу у м. Буча

24 Серпня, 15:00

Академія спорту стане об’єктом сучасної спортивної інфраструктури новоствореної Бучанської МТГ.
Будівля спортивного комплексу буде використовуватися для проведення занять з різних видів спорту, а саме: міні-футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, великого тенісу.
Враховуючи суспільний запит громади міста Буча та навколишніх сіл, спортивний об’єкт покликаний розв’язати давно існуючу проблему відсутності оптимальної спортивної бази для проведення навчально-тренувальних занять з вихованцями Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи, проведення спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, кубків та турнірів, спортивних розваг та свят серед спортивно налаштованого населення новоствореної громади.
Також, у спортивному комплексі планується організація освітнього процесу з фізичної культури Бучанського “НВК СЗОШ I-III ст. -ЗОШ I-III ст.” №2 у першу половину дня, проведення змагань з олімпійських видів спорту всеукраїнського та міжнародного значення. При проєктуванні враховані потреби мало мобільних відвідувачів, а саме: пандуси, санвузли, необхідні параметри дверних прорізів, що сприятиме проведенню спортивних заходів та змагань з видів спорту осіб з інвалідністю.
Участь у заході візьмуть члени Кабінету міністрів України, народні депутати, керівництво Київської облдержадміністрації, місцевого самоврядування, громадськість. У програмі: 15.00 – урочиста церемонія відкриття “Академії спорту” (м. Буча, вул. Шевченка, 14); 16.15 – презентація проєкту технопарку “Bucha Techno Garden” (35й км траси М07, перехрестя з кільцевим рухом), церемонія закладання капсули на місці розгортання технопарку.
Виїзд ЗМІ 24 серпня о 13.30 від Київської ОДА (Київ, пл. Лесі Українки, 1). Акредитація ЗМІ до 18.00 21 серпня за тел.: (097) 570-34-95.
Київська обл., м. Буча, пров. Т.Шевченка, 14.

Деталі

Дата:
24 Серпня
Час:
15:00
Тип Подія: