Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Відкриття фестивалю «Український бренд: Etnika»

20 Серпня, 19:00

Фестиваль збере найкращих майстрів народних художніх промислів з усієї України. Захід приурочено до 30-річчя незалежності України.

47 носіїв унікальних традиційних технік представлять свої роботи: автентичні й водночас актуальні для молодих українців. На «Етніці» майстри проведуть майстер-класи і ознайомлять гостей зі своєю творчістю. Амбасадорами фестивалю стали 12 медійних персон та інфлюенсерів, кожен з яких представляє окремий вид промислів – від різьбярства до кераміки та гутництва.

Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької; проєкт Made in Ukraine; Офіс з розвитку креативних індустрій під патронатом порталу JetSetter.ua.

Розпочне роботу фестиваль «Український бренд: Etnika» 21 серпня о 10.00 на подвір’ї Національного музею історії України.

 

Київ, вул. Володимирська, 2. Акредитація ЗМІ до до 14.00 19 серпня – https://docs.google.com/forms/d/1PEQ0ytO0ECxx83d1ov3iwdlYm4F7wKVDBuuAcV-5am0/viewform?edit_requested=true

Деталі

Дата:
20 Серпня
Час:
19:00
Тип Подія: