Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Від Брежнєва до Зеленського: 40 років «поневірянь» українських політологів

26 Серпня, 11:00

Організатор: Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за сприяння Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

Учасники: Олексій Гарань – професор політології НаУКМА, науковий директор Фонду «Демініціативи»; Ганна Гопко – голова правління Мережі захисту національних інтересів АНТС, голова Комітету у закордонних справах ВР IX скликання, кандидат наук із соціальних комунікацій; Ярослав Грицак – професор Українського католицького університету, доктор історичних наук; Володимир Кулик – доктор політичних наук, провідний науковий співробітник відділу етнополітології Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України; Ростислав Павленко – народний депутат ВР України IX скликання, заступник Адміністрації Президента України (2014-2018), співзасновник Школи політичної аналітики і зав. кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» (2003-2004).

Користуючись нагодою – виходом у світ за підтримки Фонду Наумана книги професора Могилянки та наукового директора Фонду «Демініціативи» Олексія Гараня «Від Брежнєва до Зеленського: дилеми українського політолога», пропонуємо до дискусії такі питання:

-Проблема вибору: як колишні комуністи «вбивали Дракона».

-«Науковий націоналізм» замість «наукового комунізму»? Чи здатні українські політологи до науковості і об’єктивності?

-Порошенко: «шоколадний король» чи державник? Критика влади під час війни.

-Зеленський: #какая разница і закриття холдингу Медведчука. Як запобігти «зраді» і не розхитати країну?

 

Зареєструватися на захід і поставити запитання спікерам можна за https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyQFa_U3PZq5LFUpf0iJo4cdKhYbwsfdWfUiDMIDK4FB2UzA/viewform

 

 

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу

Деталі

Дата:
26 Серпня
Час:
11:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Місце проведення

Укрінформ
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ, Ukraine
+ Карта Google