Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Війна і торгівля людьми – сучасні виклики та нові інструменти захисту

23 Листопада, 16:00 - 17:00

Організатор: Проєкт «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Учасники: Уляна Токарєва –  заступниця міністра соціальної політики України;  Юрій Пархоменко –  т.в.о. начальника Департаменту міграційної поліції Національної поліції України; пані Ешлі Малруні – тимчасова повірена у справах Канади в Україні;  Катерина Левченко – Урядова уповноважена з питань гендерної політики;  Маріанна Вільшинська – директорка Урядового контактного центру;  Світлана Гаращенко –  керівниця ініціативи з протидії торгівлі  людьми  проєкту SURGe, модераторка.

Питання до обговорення:

  • Ситуація зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та її формами.
  • Нові інструменти запобігання та протидії торгівлі людьми, такі як чат-бот Safe Women, Алгоритм дій з пошуку зниклих рідних за кордоном, сайт Safe Women.
  • Роль свідків та суспільства в боротьбі з торгівлею людьми. Важливість їхньої допомоги у розкритті цих злочинів, підтримки та не засудження постраждалих.
  • Роль партнерства державних органів та проєктів міжнародної технічної допомоги у протидії торгівлі людьми.

Коротко. Учасники заходу обговорять ризики трудової та сексуальної експлуатації, що зросли після початку російського вторгнення, а також зусилля державних органів та міжнародних партнерів, спрямовані у відповідь. Інформаційним приводом для заходу є щорічна Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» (25.11-10.12.2022 р.), одним із напрямків якої є протидія торгівлі людьми.

Журналісти отримають підготовлені Міністерством соціальної політики, Національною поліцією та проєктом SURGe інформаційні матеріали на тему протидії торгівлі людьми.

Довідково. Проєкт «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що фінансується Урядом Канади та впроваджується Alinea International. Після початку повномасштабного російського вторгнення проєктом було започатковано ініціативу з протидії торгівлі людьми, зважаючи на те, що мільйони людей стали більше вразливими до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми внаслідок переміщення та зниження рівня добробуту.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: pressroomu@gmail.com

Акредитація триватиме до 15:30 23 листопада, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Деталі

Дата:
23 Листопада
Час:
16:00 - 17:00

Місце проведення

Укрінформ [Зала 2]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32