Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

В Україні запускають психологічну лінію підтримки #stop_sexтинг для дітей, що постраждали від онлайн-ризиків

5 Серпня

Час в мережі – це не тільки про розваги, спілкування та навчання. Часом це про загрози, які є зовсім поруч. Діти можуть легко втратити пильність та стати заручником неприємної ситуації, яка трапилась в мережі, особливо під час війни.

 

Багато родин залишились без роботи або фінансових збережень. Часом це може наштовхнути дітей до пошуку можливостей заробити “легкі гроші” в мережі, наприклад, через створення інтимного контенту чи допомогу окупантам за гроші. У ЗМІ все частіше з’являються новини про те, як правоохоронці виявляють випадки залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності через інтернет. (Важливо: це є злочином і карається позбавленням волі на строк до 15 років ст. 111 та 113 Кримінального кодексу України. Притягнення до відповідальності настає при досягненні особою 16 років, а в окремих випадках – з 14 років).

 

Однією із задач дорослих наразі є не лише офлайн-безпека дітей, а й онлайн-безпека. Саме тому команда освітнього проєкту #stop_sexтинг пропонує психологічні консультації для постраждалих від онлайн-ризиків.

 

У якому випадку варто звернутися за консультацією?
  • якщо дитина зіштовхнулась в інтернеті з погрозами чи шантажем
  • вимаганням інтимних фото у дітей та підлітків
  • розповсюдженням приватних фото та відео неповнолітніх  іншими користувачами
  • кібербулінг

 

Діти та батьки можуть напряму звернутися за допомогою на сайті https://stop-sexting.in.ua/ (внизу головної сторінки), заповнити анкету та отримати психологічну підтримку спеціаліста #stop_sexтинг. Команда проєкту зв’яжеться з вами та разом ви оберете зручний час для 30-60 хв психологічної консультації.
Консультації є конфіденційними та безкоштовними.  Разом з психологом ви знайдете рішення кризової ситуації, а також створити алгоритм протидії схожих ризиків та захисту дитини в інтернеті.
Повний текст новини доступний за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1Nlb1VtTYIbKpFY68Ou-me42-lFPhByS5SNXFltYRHoY/edit?usp=sharing

Деталі

Дата:
5 Серпня