Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Громадське обговорення другої редакції проєкту Зміни №3 ДБН В.2.3-15:2007 “Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів”

16 Серпня, 14:30

Захід проведе ПАТ “Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву”.

Вказаний проєкт враховує особливості сучасних методів проєктування автостоянок і гаражів. Зокрема, для автомобілів з електричним двигуном, які вже застосовуються на практиці, але досі не враховувалися у будівельних нормах. А саме: наведено вимоги щодо улаштування паркувальних місць на автостоянках і в гаражах для транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами, а також уточнено відсоток таких місць; уточнено положення щодо розміщення перехоплюючих автостоянок і гаражів, як складових транспортно-пересадочних вузлів на в’їздах до крупних та найкрупніших міст; надані поло­ження щодо призначення новітніх механізованих паркувальних модулів, а також вимоги до інтегрованого гаража, його підйомних та транспортних механізмів; розширені вимоги щодо розташування машиномісць у надземних та підземних гаражах для осіб з інвалідністю, які мають автомобілі з ручним керуванням.

Учасники матимуть змогу надати свої пропозиції. Зазначимо, документ розробили за участі Інституту гаражного будівництва та Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.

Підключитися до конференції Zoom за посиланням – https://cutt.ly/kQF7sHi  

Ідентифікатор конференції: 978 2062 4188 Код доступу: 41Ldid  Документи для розгляду за посиланням – https://zniiep.com.ua/dodatkovo/

Деталі

Дата:
16 Серпня
Час:
14:30
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн