Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Гуманітарна робота на сході України. Пріоритети фінансування до кінця 2021 року

19 Серпня, 11:00

Організатор: Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС ООН).

Учасники: Оснат Лубрані – Координаторка системи ООН в Україні/Координаторка з гуманітарних питань; Ігнасіо Леон Гарсія – Голова Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні; Андрій Кривченков – менеджер НУО «Нью Вей» з питань водопостачання, санітарії та гігієни.

У Всесвітній день гуманітарної допомоги, 19 серпня, представники гуманітарних установ та неурядових організацій розкажуть про роботу гуманітарних організацій по обидва боки «лінії розмежування» та представлять Пріоритети гуманітарного фінансування в Україні.

В огляді Пріоритетів гуманітарного фінансування в Україні зазначені невідкладні заходи гуманітарних організацій на сході України до кінця 2021 року, для яких терміново необхідна підтримка міжнародних донорів. У документі представлені гуманітарні потреби постраждалих людей по обидва боки «лінії розмежування», які потрібно забезпечити першочергово, щоби люди змогли пережити наступну хвилю COVID-19 та зиму.

Мови обговорення: українська та англійська (синхронний переклад).

Акредитація для представників ЗМІ за тел.:+380 (50)-382- 45-41 або e-mail: viktoriya.hrubas@un.org (Вікторії Грубась). Просимо повідомити ПІБ та назву ЗМІ, який ви представляєте, та контактну інформацію до 14:00 18 серпня 2021 р.

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу

Деталі

Дата:
19 Серпня
Час:
11:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/