Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Двадцять третій Саміт Україна – Європейський Союз у м. Києві

12 Жовтня

На заході головуватимуть Президент України Володимир Зеленський, Президент Європейської ради Шарль Мішель і Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн. Лідери обговорять здобутки та перспективи взаємодії між Україною та ЄС у питаннях імплементації Угоди про асоціацію, поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, забезпечення енергетичної безпеки та поглиблення галузевої співпраці. На порядку денному також проблематика співробітництва у сфері безпеки та оборони, розвиток ситуації на Донбасі та в окупованому Криму. У межах Саміту планується підписання низки угод між Україною та Європейським Союзом. За результатами Саміту буде ухвалено спільну заяву. Об 11.25 – церемонія підписання документів між Україною та ЄС; 11.35 – зустріч Президента України Володимира Зеленського, Президента Європейської ради Шарля Мішеля та Президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн з представниками ЗМІ. Акредитовані представники ЗМІ запрошуються з 10.30.
Київ, Маріїнський палац. Акредитація до 17.00 11 жовтня за ел. адресою: apu@apu.gov.ua, надіслати інформацію: ПІБ, назва ЗМІ, посада, телефон, копія редакційного посвідчення. Підтвердження акредитації буде надіслано на вказану в листі ел. адресу. У заходах зможуть взяти участь 50 представників ЗМІ. Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями через лівий флігель з боку Верховної Ради.
Трансляція у соцмережах, на офіційних сторінках Офісу Президента. Сигнал трансляції буде доступний за посиланням – rtmp://strm.apu.gov.ua:1936/live/tv

Деталі

Дата:
12 Жовтня
Тип Подія:

Місце проведення

Маріїнський палац
вул. Грушевського, 5А
Київ,
+ Карта Google